Uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na ogłoszenie nr 34/UOTT/2023 zamieszczone na stronie www.uott.uw.edu.pl na usługi przygotowania wyceny dla technologii z dziedziny biotechnologii, w tym przygotowanie analizy potencjału komercjalizacyjnego i strategii komercjalizacji dla technologii pod tytułem: „Biopreparaty przeznaczone do poprawy jakości gleby i stymulacji wzrostu roślin”, złożono 4 oferty.
Uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na ogłoszenie nr 33/UOTT/2023 zamieszczone na stronie www.uott.uw.edu.pl na usługi przygotowania siedmiu analiz rynku z dziedziny biotechnologii, złożono 3 oferty.
Uniwersytet Warszawski - Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zaprasza do złożenia oferty na usługę przygotowania wyceny dla technologii z dziedziny biotechnologii, w tym przygotowanie analizy potencjału komercjalizacyjnego i strategii komercjalizacji dla technologii pod tytułem: „Biopreparaty przeznaczone do poprawy jakości gleby i stymulacji wzrostu roślin” K135 w ramach realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.
Uniwersytet Warszawski - Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zaprasza do złożenia oferty na usługę przygotowania siedmiu analiz rynku z szacowaniem wartości w ramach realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.
Uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na ogłoszenie nr 6/UOTT/2023 zamieszczone na stronie www.uott.uw.edu.pl na usługi przygotowania dziesięciu analiz rynku z dziedziny chemii/biochemii, złożono 2 oferty.
Zaproszenie do złożenia oferty na usługę przygotowania dziesięciu analiz rynku z dziedziny chemii/biochemii w ramach realizacji Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” na Uniwersytecie Warszawskim.
19.01.2023 r. o godz. 14.00 odbędzie się kolejna edycja Czwartku z PACTT pt. „Fundusze Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz Komisji Europejskiej – wsparcie Ambasadora ESA w Polsce”.
12. Forum Rozwoju Mazowsza to dwa dni pełne inspiracji i wymiany doświadczeń, 3 strefy tematyczne, 18 debat, ponad 40 Partnerów i 80 ekspertów — tak będzie wyglądało poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu, w którym Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW będzie brał aktywny udział.
Dziś, podczas wydarzenia Innovatorium Łukasiewicza w Poznaniu, udział w panelu pt.: „Centrum B+R w przedsiębiorstwie. Studium przypadku” bierze dr hab. inż. Przemysław Dubel, kierujący Uniwersyteckim Ośrodkiem Transferu Technologii UW.
2 czerwca 2022 r. odbyła się gala wręczenia nagród V edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku UW”. Kapituła konkursu uhonorowała przedsiębiorców wyróżniających się innowacyjnym sposobem prowadzenia biznesu oraz inspirujących otoczenie. W tegorocznym konkursie zgłoszono 53 firmy, z których 15 znalazło się w finale.
Dla Twojej wygody zbieramy ciasteczka, zgadzasz się na to? :)