Trudno byłoby wymienić, czym w swoim zawodowym życiu zajmują się absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednak cała grupa w społeczności UW, która zaangażowana jest w prowadzenie własnej firmy czy fundacji. Właśnie do takich osób skierowany jest konkurs.
Zgodnie z tradycją lat ubiegłych rozpoczynamy się rekrutację wewnętrzną do programu "Pan-European Seal Programme" w edycji 2023/2024 organizowanego przez dwie instytucje tj.: EUIPO (Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej) oraz EPO (Europejski Urząd Patentowy), których partnerem po raz 4 jest Uniwersytet Warszawski.
19.01.2023 r. o godz. 14.00 odbędzie się kolejna edycja Czwartku z PACTT pt. „Fundusze Europejskiej Agencji Kosmicznej oraz Komisji Europejskiej – wsparcie Ambasadora ESA w Polsce”.
Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego to jednostka organizacyjna wyspecjalizowana w komercjalizacji dorobku intelektualnego naukowców UW. Od 1998 r. pracujemy nad tym, by nowe odkrycia naszych naukowców znajdowały swoje zastosowania w biznesie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko specjalista ds. sprzedaży technologii (broker technologii).
12. Forum Rozwoju Mazowsza to dwa dni pełne inspiracji i wymiany doświadczeń, 3 strefy tematyczne, 18 debat, ponad 40 Partnerów i 80 ekspertów — tak będzie wyglądało poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu, w którym Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW będzie brał aktywny udział.
Dziś, podczas wydarzenia Innovatorium Łukasiewicza w Poznaniu, udział w panelu pt.: „Centrum B+R w przedsiębiorstwie. Studium przypadku” bierze dr hab. inż. Przemysław Dubel, kierujący Uniwersyteckim Ośrodkiem Transferu Technologii UW.
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalista ds. sprzedaży technologii (broker technologii). Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 30 czerwca 2022 r.
2 czerwca 2022 r. odbyła się gala wręczenia nagród V edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku UW”. Kapituła konkursu uhonorowała przedsiębiorców wyróżniających się innowacyjnym sposobem prowadzenia biznesu oraz inspirujących otoczenie. W tegorocznym konkursie zgłoszono 53 firmy, z których 15 znalazło się w finale.
Zakończyła się I edycja Akademii Liderów (AL), programu rozwoju kompetencji. Skierowanego jest on do pracowników, którzy na naszej uczelni kierują biurami, jednostkami, sekcjami lub są gotowi pełnić taką rolę w przyszłości. W AL uczestniczyło ponad 100 pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.
Organizatorem wydarzenia są Politechnika Łódzka, Porozumienie Akademickich Centrów Transferu Technologii wraz z Ministerstwem Edukacji i Nauki. Jest to wydarzenie skierowane do przedsiębiorców, w którym to pierwszy raz wystawcami będą uczelnie wyższe, instytuty badawcze prezentujące ofertę swoich technologii i usług. UOTT i technologie z Uniwersytetu Warszawskiego będą widoczne na stoisku nr 15 podczas targów PSBI 2022 w Łodzi.
Dla Twojej wygody zbieramy ciasteczka, zgadzasz się na to? :)