Konkurs "Przedsiębiorca Roku UW" rozstrzygnięty

03.06.2022 Konkursy UOTT UW Wydarzenia

2 czerwca 2022 r. odbyła się gala wręczenia nagród V edycji konkursu „Przedsiębiorca Roku UW”. Kapituła konkursu uhonorowała przedsiębiorców wyróżniających się innowacyjnym sposobem prowadzenia biznesu oraz inspirujących otoczenie. W tegorocznym konkursie zgłoszono 53 firmy, z których 15 znalazło się w finale.

Nagrody i wyróżnienia w V edycji konkursu przyznano w 5 kategoriach.

Przedsiębiorca społeczny:

• Warsaw Genomics – finalista;
  • Kamreno – wyróżnienie;
  • Whellstair – finalista;
  • Chemical Safety – finalista.

Start-up Roku UW:

• inStreamly – wyróżnienie;
  • GeoLearning – finalista;
  • Yellow Wear – finalista;
  • Ramp Network – finalista.

Innowacja/Innowator Roku:

• Creotech Instruments S.A. – nagroda główna;
  • OncoBoost sp. z o.o. – wyróżnienie;
  • MIM Solutions – wyróżnienie.

Master of Business:

• Respect energy – wyróżnienie;
  • CD PROJEKT SA – nagroda główna.

Przyznano również 2 wyróżnienia specjalne.

1) Dinozaur z Centralnego, czyli „Make Roar! Not war” to akcja zorganizowana przez Tomasza Grzywińskiego, który na Dworcu Centralnym w Warszawie w przebraniu dinozaura rozdawał słodycze dzieciom z Ukrainy, przybywającym do Polski po wybuchu wojny w Ukrainie.

2) KursyPOL to szkoła języka polskiego, która przygotowuje osoby uciekające przed wojną w Ukrainie do życia społecznego w Polsce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju swoich przedsiębiorstw.

Konkurs „Przedsiębiorca Roku UW” skierowany jest do studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników UW będącymi również przedsiębiorcami. UOTT UW jest stałym partnerem konkursu od pierwszej jego edycji.

Więcej informacji na stronie UW.