Poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży technologii (broker technologii)

01.12.2022 Praca UOTT UW

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego to jednostka organizacyjna wyspecjalizowana w komercjalizacji dorobku intelektualnego naukowców UW. Od 1998 r. pracujemy nad tym, by nowe odkrycia naszych naukowców znajdowały swoje zastosowania w biznesie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko specjalista ds. sprzedaży technologii (broker technologii).

Specjalista ds. sprzedaży technologii (broker technologii)

Obowiązki

• analiza technologii, rynku i wybór strategii komercjalizacji dla nowych rozwiązań,
  • kontakt z twórcami, poszukiwanie inwestorów, pomoc w pisaniu grantów,
  • budowanie i prowadzenie bazy potencjalnych odbiorców, negocjacje umów licencyjnych.

Kwalifikacje

• podstawowa wiedza w zakresie ochrony własności intelektualnej, prawnych aspektów negocjacji umów, komercjalizacji, negocjacji w biznesie,
  • logiczne myślenie, otwartość, kreatywność,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z różnymi środowiskami,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

• ciekawą, pełną wyzwań i satysfakcji pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • stałe wynagrodzenie,
  • premię uzależnioną od sukcesu,