W ostatni piątek w CTTW odbyło się posiedzenie Komisji Konkursu Przedsiębiorca Roku UW. W trakcie obrad zostały przeanalizowane zgłoszenia, które nadpłynęły w tegorocznej, VII edycji Konkursu. Po wstępnej weryfikacji Komisja przekazała swoje wnioski Kapitule Konkursu. Czekamy do maja na wyniki tegorocznych zmagań uczestników Konkursu.
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym numerem Newslettera CTTW — publikacji poświęconej ochronie własności intelektualnej i zagadnieniom transferu technologii. Wierzymy, że znajdziecie w nim wiele cennych informacji oraz inspirujących treści dotyczących innowacji i rozwoju naukowego.
W Centrum Transferu Technologii i Wiedzy (CTTW) po raz pierwszy przygotowaliśmy poradnik dla naukowców pracujących nad technologiami lekowymi. Jest to pewnego rodzaju przegląd dobrych praktyk w świecie farmacji z perspektywy naukowca i innowatora. Autorem publikacji jest nasz Broker Technologii — Rafał Orłowicz-Murawski.
Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego to jednostka organizacyjna wyspecjalizowana w komercjalizacji dorobku intelektualnego naukowców UW. Od 1998 r. pracujemy nad tym, by nowe odkrycia naszych naukowców znajdowały swoje zastosowania w biznesie. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko specjalista ds. sprzedaży technologii (broker technologii).
Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko specjalista ds. sprzedaży technologii (broker technologii). Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 30 czerwca 2022 r.
Raport powstał po to, żeby dowiedzieć się więcej na temat przedsiębiorczości studenckiej w Polsce, promować dobre praktyki rozwijane na uczelniach oraz wspierać młode osoby na początku ich ścieżki zawodowej.
Trwa 7 edycja Brave Camp – letniej akademia przedsiębiorczości, podczas której studenci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego będą rozwijać i doskonalić swoje pomysły na biznes lub przedsięwzięcie zaangażowane społecznie
UWRC sp. z o.o. zaprasza do składania ofert kandydatów do roli Brokera Innowacji w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”.
30 czerwca 2020 r. zakończy się trwający od września 2018 r. projekt „FIRE i UOTT – razem dla rozwoju przedsiębiorczości akademickiej” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego i przez UW ze środków własnych.
Filmowe podsumowanie Akademii PACTT-Pfizer, która przez ostatnie pół roku odbywała się na Kampusie Ochota Uniwersytetu Warszawskiego.
Dla Twojej wygody zbieramy ciasteczka, zgadzasz się na to? :)