Pozyskaj do 40 tys. zł na prace przedwdrożeniowe

Od 22 listopada 2021 do 15 lutego 2022 (do godz. 12:00) trwa nabór wniosków do III edycji Konkursu o Grant w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Naukowcy mogą pozyskać do 40 000 zł netto na realizację prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub kosztów dostosowania wynalazku o wysokim potencjale komercjalizacyjnym do potrzeb potencjalnych nabywców.

Zgłaszane wnioski o finansowanie powinny uwzględniać wynalazki lub tematy badawcze mające potencjał komercjalizacyjny ,

Do konkursu mogą przystąpić:

• pracownicy naukowi Uniwersytetu Warszawskiego (UW) zatrudnieni na podstawie umowy o pracę,

• uczestnicy studiów doktoranckich realizowanych przez UW,

• zespoły naukowo-badawcze, w których Kierownikiem zespołu jest pracownik naukowy/doktorant UW.

Termin naboru wniosków:

do 15 lutego 2022 r., do godz. 12.00.

Celem zgłoszenia swojego uczestnictwa w Konkursie należy złożyć Wniosek wraz z załącznikami nr 1-4 do Regulaminu (wersja edytowalna i skan podpisanych dokumentów), za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: mjakubiak@uott.uw.edu.pl

Dokumenty do pobrania:

Regulamin uczestnictwa w III Konkursie na GRANT

Załączniki do Regulaminu:

Małgorzata Jakubiak

Kierownik projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”
mjakubiak@uott.uw.edu.pl
Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii
UNIWERSYTET WARSZAWSKI

Informacje dodatkowe o projekcie:
Uniwersytet Warszawski (Lider projektu) wraz z UWRC sp. z o.o. i Politechniką Świętokrzyską realizuje projekt w programie Inkubator Innowacyjności 4.0, w ramach projektu pozakonkursowego MNiSW „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” nr POIR.04.04.00-00-0004/15 na podstawie umowy o dofinansowanie zawartej między Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego a Ministrem Rozwoju i Finansów w dniu 16 listopada 2016 r. Priorytet IV, Działanie 4.4.

Za realizację zadań projektu ze strony Uniwersytetu Warszawskiego odpowiada Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW a ze strony Politechniki Świętokrzyskiej – Ośrodek Transferu Technologii PŚ

xloga-projektu-inin40-1024x148-png-pages