Nasz udział w 14. Forum Rozwoju Mazowsza to okazja do zaprezentowania rozwiązań wypracowanych na UW, które mają trafić do otoczenia społeczno-gospodarczego uczelni oraz tych, które już trafiły na rynek i mają praktyczne zastosowanie.
Jesteś przedsiębiorcą z Mazowsza, który myśli nieszablonowo? Zgłoś swoje innowacyjne produkty, usługi lub technologie do konkursu „Innowator Mazowsza. Łączna pula nagród to 118 000 zł! Zgłoszenia tylko do 1 wrzesnia.
Uniwersytet Warszawski w konsorcjum z UWRC sp. z o.o. (spółką celową UW), Politechniką Warszawską oraz Instytutem Badań Stosowanych Politechniki Warszawskiej sp. z o.o., został zakwalifikowany do realizacji zadania „Inkubator Rozwoju” projektu „Science4Business – Nauka dla Biznesu”.
FNP serdecznie zaprasza potencjalnych wnioskodawców na spotkanie informacyjne dotyczące działania TEAM NET, finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG).
Na początku lipca DIANA NATO ogłosi drugi nabór dla firm technologicznych, które będą pracować nad rozwiązaniami wspierającymi sektor obronny i cywilny. W zeszłym roku 44 firmy dołączyły do pilotażowego programu DIANA, wzmacniając rozwój swoich biznesów i rozszerzając sieci kontaktów w ramach Sojuszu.
Konkurs EIT Food skierowany do start-upów, spin-offów z całej Europy na wczesnym etapie rozwoju. Przedsiębiorstwa będą przesyłać zidentyfikowane w swoich środowiskach wyzwania, w których zastosowanie mogą znaleźć rozwiązania z obszaru sztucznej inteligencji.
Za nami finał VII edycji Konkursu Przedsiębiorca Roku. Pracownicy, studenci, doktoranci i absolwenci UW stawali w szranki w kilku kategoriach: Master of Business, Innowacja / Innowator Roku, Przedsiębiorca Społeczny, Start-up UW i Przedsiębiorca Korporacyjny.
W ostatni piątek w CTTW odbyło się posiedzenie Komisji Konkursu Przedsiębiorca Roku UW. W trakcie obrad zostały przeanalizowane zgłoszenia, które nadpłynęły w tegorocznej, VII edycji Konkursu. Po wstępnej weryfikacji Komisja przekazała swoje wnioski Kapitule Konkursu. Czekamy do maja na wyniki tegorocznych zmagań uczestników Konkursu.
Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym numerem Newslettera CTTW — publikacji poświęconej ochronie własności intelektualnej i zagadnieniom transferu technologii. Wierzymy, że znajdziecie w nim wiele cennych informacji oraz inspirujących treści dotyczących innowacji i rozwoju naukowego.
Dziś odbywa się ważne wydarzenie dla świata polskiej medycyny, naukowców wielu dziedzin oraz jednostek badawczych, w tym uczelni – „CEPT – Platformą Rozwoju Innowacyjnej Biomedycyny 2024”. Oby takie spotkania miały pozytywne przełożenie na zmiany w środowisku akademickim i badawczym w Polsce!
Dla Twojej wygody zbieramy ciasteczka, zgadzasz się na to? :)