V Konkurs na Pracę Dyplomową

01.03.2021 Konkursy UOTT UW

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii zaprasza do uczestnictwa w piątej edycji Konkursu na prace dyplomowe o największym potencjale komercjalizacyjnym i wdrożeniowym w trzech kategoriach, dla prac licencjackich, magisterskich i doktorskich.

Dzięki wsparciu sponsora Kancelarii Rzeczników Patentowych AOMB dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne. Ponadto, po raz kolejny, w gronie sponsorów znajduje się spółka celowa Uniwersytetu Warszawskiego – UWRC sp. z o.o. Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja autorów najlepszych prac dyplomowych. Planowanym efektem jest popularyzacja tematyki komercjalizacyjnej wśród studentów oraz zachęcenie do opracowywania ambitnych rozwiązań o potencjale wdrożeniowym.

Więcej informacji na stronie: /fcp/eGBUKOQtTKlQhbx08SlkTUgRQX2o8DAoHNiwFE1xVS29PFRYqCl5tDXdAGHoV/_global/public/uott/kpd-5.