IV Konkurs na prace dyplomowe

06.11.2019 Konkursy UOTT UW

Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja autorów najlepszych prac dyplomowych o najwyższych potencjale komercjalizacyjnym lub wdrożeniowym.

Planowanym efektem jest popularyzacja tematyki komercjalizacyjnej wśród studentów oraz zachęcenie studentów do opracowywania ambitnych rozwiązań o potencjale komercjalizacyjnym.

Nagrody

W Konkursie przewidziano dla zwycięzców, ufundowane przez Kancelarię Rzeczników Patentowych AOMB, następujące nagrody pieniężne w trzech kategoriach:

• PRACA DOKTORSKA – 5 000 zł brutto,

• PRACA MAGISTERSKA – 4 000 zł brutto,

• PRACA LICENCJACKA/INŻYNIERSKA – 3 000 zł brutto.

W konkursie przewidziano również dodatkowo jedną nagrodę specjalną, której fundatorem jest spółka celowa Uniwersytetu Warszawskiego UWRC sp. z o.o.:

• ROK DARMOWEJ PREINKUBACJI.

Termin zgłaszania prac upływa w dniu 15 listopada 2019 r.

Więcej na temat konkursu na stronie: /fcp/eGBUKOQtTKlQhbx08SlkTUgRQX2o8DAoHNiwFE1xVS29PFRYqCl5tDXdAGHoV/_global/public/uott/kpd.