Przedstawiamy listę wniosków, które przeszły pozytywnie 1 etap oceny w II Konkursie na Grant z projektu Inkubator Innowacyjności 4.0.
Rozpoczął się nabór wniosków o grant w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0”. Przewidziane dofinansowanie do 40 tys. zł można wykorzystać na realizację prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowych testów laboratoryjnych lub dostosowania wynalazku o dużym potencjale komercjalizacyjnym.
Trwa rekrutacja do bezpłatnego programu wsparcia innowacyjnej przedsiębiorczości w branży rolno-spożywczej, EIT Food Seedbed 2021. Program realizuje EIT Food, konsorcjum składające się z przedsiębiorstw, ośrodków badawczych oraz uniwersytetów, zorganizowane w ramach Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), organu Komisji Europejskiej.
Komitet Inwestycyjny rozstrzygnął które projekty otrzymają finansowanie w ramach programu „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowanego przez Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, UWRC sp. z o.o. oraz środek Transferu Technologii Politechniki Świętokrzyskiej.
Przedstawiamy listę wniosków, które przeszły pozytywnie 1 etap oceny w I Konkursie na Grant z projektu Inkubator Innowacyjności 4.0.
Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii Uniwersytetu Warszawskiego, UWRC sp. z o.o. oraz Ośrodek Transferu Technologii Politechniki Świętokrzyskiej ogłaszają I Konkurs na GRANT.
UWRC sp. z o.o. zaprasza do składania ofert kandydatów do roli Brokera Innowacji w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 4.0”.
W porównaniu do obecnie stosowanych standardowych testów serologicznych, nowa metoda ma zapewnić nie tylko większą czułość, ale też umożliwić szybsze wykrywanie zarażenia, co otwiera możliwości skuteczniejszego i mniej obciążającego pacjentów leczenia. To ważna informacja dla kobiet w ciąży i osób z obniżoną odpornością, którym toksoplazmoza szczególnie zagraża.
Lecturus — Spółka spin-off z Uniwersytetu Warszawskiego uruchomiła darmową platformę, która pozwala wykładowcom prowadzić wykłady w trybie zdalnym. Nowe narzędzie daje szansę przywrócenia ciągłości w dydaktyce, po tym jak na UW odwołano zajęcia z powodu epidemii koronawirusa. Administratorzy platformy nie wykluczają możliwości jej udostępniania także innym uczelniom oraz zainteresowanym szkołom z całej Polski.
AstraZeneca Pharma Poland i Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW podpisały umowę o współpracy. Studenci i naukowcy UW uzyskają szerszy dostęp do ekspertów posiadających unikatową praktykę biznesową i wiedzę o sektorze innowacji farmaceutycznych.
Dla Twojej wygody zbieramy ciasteczka, zgadzasz się na to? :)