Akademia PACTT-Pfizer – bezpłatny program dla naukowców

16.12.2020 PACTT

UOTT jest członkiem Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT), które uruchomiło wraz z firmą Pfizer Polska bezpłatny program Akademii PACTT-Pfizer.

Do 21 grudnia trwa nabór do drugiej edycji Akademii Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer. W programie mogą brać udział:

• Naukowcy – których głównym obszarem działalności są badania w zakresie nowych rozwiązań i technologii medycznych.

• Brokerzy technologii – z Akademickich Centrów Transferu Technologii, którzy wspierają proces komercjalizacji projektów naukowych z obszaru medycyny i biotechnologii oraz dziedzin pokrewnych.

• Przedsiębiorcy – z powstających przy uczelniach spółkach spin-off i start-up, które wdrażają swoje rozwiązania i technologie medyczne we współpracy z naukowcami.

Zapraszamy naukowców i przedstawicieli naszych spółek spin-off prowadzących lub planujących prowadzić badania w zakresie nowych substancji i technologii medycznych.

Język wykładowy: angielski

Więcej informacji o Akademii Efektywnej Współpracy PACTT-Pfizer na stronie: www.akademia.pactt.pl

Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii UW jest aktywnym członkiem Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT).